משפט פלילי

"המקצוע שלנו הוא להגן על האזרחים מפני המולדת". המשפט הפלילי הוא מפגש האכזרי ביותר בין אדם לבין המדינה והחברה. מדובר בדיני נפשות ממש, כאשר חירותו של אדם, וחייו תלויים בתוצאות ההליכים. קשה מאוד להפריז בחשיבותו של הייצוג המקצועי בתחום זה. משרדנו מתמחה בניהול ההליכים הפליליים מזה 20 שנים, החל מעבירות פשוטות ועד לתיקי רצח.

כמו כן משרדנו מתמחה שנים ארוכות בתיקי אלימות המשטרה.

אנחנו מאמינים כי רק ההקפדה המוחלטת של הרשויות על כל פסיק בחוק יכולה להבטיח את משפט הצדק והאמת ומטרתנו היא שמירה על מלאה על כל זכויות החשוד/הנאשם בכל הליך, החל מרגע המעצר או הזימון לחקירה ועד לתום ההליכים. משרדנו זמין 24/7 למקרים המצריכים את ההתערבות המיידית.

צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דיני נזיקין

כשמם הם, דיני הנזיקין עוסקים בנזק. הקשת של דיני הנזיקין היא רחבה ביותר: החל מתאונות הדרכים ותאונות העבודה, דרך תיקי הרשלנות למיניהם (של הרופאים ובתי החולים, של עורכי הדין, של סוכני הביטוח ובעלי מקצוע האחרים) ועד לתיקים כנגד מדינת ישראל, כמו למשל התיקים שבהם לאדם נגרמו הנזקים על ידי שוטרים או גופי המדינה (למשל, תיקי האסירים שנגרמו להם נזקים ואף מוות בין כותלי בית סוהר). במקרים המתאימים אנו יודעים לאתר את המומחים הנכונים למתן חוות הדעת השונות.

דיני משפחה

משרדנו עוסק בכל קשת הנושאים הקשורים לענייני המשפחה כגון: גירושין והתרת הנישואין, ירושה, אפוטרופסות, משמורת על הקטינים, מזונות, חלוקת רכוש וכו'. ענייני משפחה הם תחום מאוד מורכב, המזמן, לא פעם, אתגרים לאורך השנים. אנחנו מאמינים בכך שהקשר עם הלקוח לא מסתיים בהכרח בעת מתן פסק הדין ועזרתנו נתונה גם לאחריו.
דיני משפחה לא מתכנסים למשוואות אריטמיות ומצריכים הפעלת ניסיון ושיקול הדעת הרחב במיוחד כשמדובר בסוגיות של חלוקת רכוש, הערכת שווי המוניטין, קביעת מזונות וסכסוכי משמורת.

דיני עבודה

משרדנו עוסק בדיני עבודה הן בהיבט של הפרט והן בהיבטים יותר רחבים, כגון תובענות ייצוגיות בדיני העבודה, בין אם מדובר במיצוי זכויותיו של העובד ובין אם מדובר בהגנה על המעסיק. כמו כן במסגרת דיני העבודה אנחנו עוסקים בענייני הפליה והטרדות מיניות במקום העבודה או בעת הקבלה לעבודה.
משרדנו גאה בכך שאחת התובענות הייצוגיות שהתקבלה הביאה לשינוי של ממש בתחומי העסקה שלמים של שמירה וניקיון. ואין זה הישג הרוחב היחיד.
בין לקוחותינו מורים, אחיות, מרצים ורופאים בשירות המדינה, וגם בעלי עסקים רבים.